Sözleşmeler Hukuku

Kanunlar çerçevesinde kendi hukukunuzu yaratmanız ve olası problemlerin henüz oluşmadan engellenmesi bakımından sözleşmelerin düzenlenmesinde yüksek tecrübe sahibi uzman yardımı almak büyük önem taşır. İster kurumsal ister bireysel, hepimiz her yerde sözleşmelerle karşılaşıyoruz.

Kurumsal bazda ticari alım-satım, tedarik, distribütörlük, cari hesap, gizlilik, kira, iş sözleşmeleri, sulh ve ibra protokolleri, letter of intent gibi niyet mektupları, bireysel bazda kira, iş, gayrimenkul alım-satım, inşaat sözleşmeleri gibi çok çeşitli sözleşmelerinizin ilgili sektör ve alanlarda detaylı ve kapsamlı araştırmalar neticesinde hazırlanması ve hazır sözleşmelerinizin titizlikle incelenmesi hususunda hukuki destek sağlıyoruz.

Uluslararası hukuki uyuşmazlıklarınızın bulunması durumunda da müzakerelerinizi İngilizce ve İspanyolca dillerinde etkin şekilde menfaatleriniz odaklı gerçekleştirebilmenizde yardımcı oluyor, İngilizce ve İspanyolca sözleşme tercümesi, sözleşme hazırlama ve hazır sözleşmeleri inceleme konusunda hizmet veriyoruz.