Uluslararası Özel Hukuk

İleri düzeyde İngilizce ve orta düzeyde İspanyolca dillerine hakimiyetimiz ile, yurtiçi ve yurtdışındaki yabancı müvekkillerimize Türk Hukuku hakkında danışmanlık yapmaktayız. Aynı şekilde, yurtiçi ve yurtdışındaki Türk müvekkillerimize de uluslararası boyuta sahip uyuşmazlıklarında, uluslararası hukuk bilgisi ile danışmanlık yapmaktayız.

Vatandaşlık hukuku ve yabancılar hukuku ile yakından ilgileniyoruz. Sadece davalar ve idari işlemler hususunda değil konsolosluk işlemlerinize de destek veriyoruz.

Türk vatandaşlığı, Türkiye'de çalışma ve oturma izni, Türk vatandaşı ile yabancı devlet vatandaşı arasındaki evlenme boşanma velayet gibi konularda işlemler, Türkiye'de yabancıların mülk edinmesi, SGK yurtdışı borçlanması, yabancı mahkeme kararının uygulanabilmesi için tanıma ve tenfiz, apostil şerhi, sınırdışı kararı iptali, geçici hukuki koruma ve uluslararası koruma başvuruları ve süreç takibi, ceza davasında yabancıların Türkiye'de yargılanması gibi meseleler hayatınızı karmaşıklaştırmasın. Entellektüel birikimi yüksek olan kişiler dahi her kişisel meseleyi kendisi çözemez. Bu asla bir eksiklik değildir. Bazı işler deneyim ve destek ile kolaylaşır. Çözüm için uzman bir avukattan destek alın.